Fwd:

Oslo Bordtennisklubb

Fwd:

Resultater fra Oslo BTKs Sjokoladecup oktober 2021

 

Gutter 8

·      Felix Andersson, Oslo

·      Jakob Tangen, Oslo

·      Peter Tangen, Oslo

·      Viktor Elster Bergsagel, Klemetsrud

·      Matheo R. Valen, Oslo

·      Wilhelm Helelrud, Oslo

·      Victor Marstrander, Oslo

 

Gutter 10/Jenter 10

·      Adrian Klette, Oslo

·      Teilo Pain, Oslo

·      Erik Bellini, Fornebu

·      Felix Andersson, Oslo

·      Yusupha Touray, Oslo

·      Nahom Yoseph, Oslo

·      Wilhelm Helelrud, Oslo

·      Fredrik Nordahl, Bærums Verk

·      Halimo Abdiwahab, Klemetsrud

·      Henriette Stave-Johansen, Oslo

 

Jenter 11

1.     Yanming Zhu, Oslo

2.     Henriette Stave-Johansen, Oslo

3.     Henny Seljeflot-Width, Oslo

 

Gutter 11

1.     Vencent Martiniussen, Larvik

2.     Tony Herting, Jevnaker

3.     Adrian Klette, Oslo

     3.   Teilo Pain, Oslo

     5.   Jon Stegenborg, Fokus

     5.   Tore Godal, Oppegård

     5.   Didrik Skovdahl, Larkollen

     5.   Leander Beste, Klemetsrud

 

Gutter 13/Jenter 13

1.     Michael Farnes, Oslo

2.     Trym Wetterhus, Oslo

3.     Tony Herting, Jevnaker

     3.   Gustav Johansson, Fokus

     5.   Sridhar Prahan, Kjelsås

     5.   Alexander Byhring-Ølnes, Oslo

     5.   Mikkel Birch, Larkollne

     5.   Vencent Martiniussen, Larvik

     9.   Noah Løchstøer, Kjelsås

     9.   Martin Gillebo, Oslo

     9.   Hans-Petter Faye-Lund, Bærums Verk

     9.   Vetle Stephanson, B-72

 

Gutter 15/Jenter 15

1.     Michael Farnes, Oslo

2.     Trym Wetterhus, Oslo

3.     Mikkel Birch, Larkollen

     3.   Ervin Egelandsdal, Jevnaker

     5.  Ludvig Haneborg Garthe, Fokus

     5.  Gustav Johansson, Fokus

     5.  Sridhar Pradhan, Kjelsås

     5.  Joshua Watt, Kjelsås

 

Herrer jr/Damer jr

1.     Michael Farnes, Oslo

2.     Ayman Mhamdi, Oslo

3.     Helen Steen, Oslo

     3.   Isak Fang Brune, Hvam

     5.   Mikkel Birch, Larkollen

     5.   Filip Foss-Indrehus, Oslo

     5.   Elsa Sander Bornø, Oslo

     5.   Nikolai Hagen, Larkollen

 

Damer Åpen

1.     Mirga Kuraityte, Oslo

2.     Elsa Sander Bornø, Oslo

3.     Helen Steen, Oslo

4.     Marie-Josiane Haupert, OSI

 

Herrer A/B/C

      1. Sebastian Flaatten, Fornebu

2. Matias Torres, Fornebu

3. Terje Herting, Jevnaker

3. Tore Kristoffersen, Kjelsås

5. Magnus Vikstrøm, Kjelsås

5. Arne Ellevold, NEIL

5. Thomas Kermit, Oslo

5. Michael Farnes, Oslo

9. Mirga Kuraityte, Oslo

10. Andreas Reite, Oslo

11. Dariusz Markowski, Bærums Verk

12. Mikkel Birch, Larkollen

 

Herrer D/E/F

1.     Ayman Mhamdi, Oslo

2.     Jonas de Jong Andersen, Oslo

3.     Khoa Nguyen, Oslo

     3.   Isak Fang Brune, Hvam

     5.   Helen Steen, Oslo

     5.    Filip Foss-Indrehus, Oslo 

     5.   Eirik Aarseth Olsen, Oslo

     5.   Sridhar Prahan, Kjelsås

     9.   Joshua Watt, Kjelsås

     9.   Elsa Sander Bornø, Oslo

     9.   Eirik Haugen, Oslo

     9.   Tien Nguyen, Oslo

     9.   Trym Wetterhus, Oslo

     9.   Hans Ole Sponberg Hansen, Oslo

     9.   Toshiro Osawa, Kjelsås

     9.   Thor Johannes Wang, Oslo

 

Nybegynner barn/unge

1.     Alexander Leikis Slettum, Fokus

2.     Kasper O. Gerhardsen, Askim

3.     Erik Bellini, Fornebu

      3.   Zixuan Zeng, Kjelsås

      5.   Sander Jimmy Lønsvold, Askim

      5.   Samuel Solvang, Askim

      5.   Rasmus Strabrun Smith-Pettersen, Oslo

      5.  Thomas Aleksander Fjeld, Askim

      9.  Mathias Sandvold-Wade, Oslo

      9.  Elliot Theodorsen, Bærums Verk

      9.  Morten Larsen Barlie, Oppegård

      9.  Yehor Yevdiukhin, Oslo

      9.  Tore Godal, Oppegård

      9.  Isak S. Stenersen, Kjelsås

      9.  Adrian Pedersen, Askim

      9.  Daniel Pham, Oppegård

 

Nybegynner voksne

1.     Jacob Shafie, Kjelsås

2.     Marius Engen, Oslo

3.     Emil Stoltenberg, Oslo

4.     Marie-Josiane Haupert, OSI

5.     Terje Baakind, Oslo

     5.   Anne Lene Ruud, Oslo

     5.   Rune Slettum, Fokus

     5.   Natalia Leikis Fokus

     9.   Arne Alexander Andreassen, Oslo

     9.   Agyad Alhamwi, Oslo

     9.   Kristian Lian, Oppegård

                 9.   Anders Fossum, Oslo

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *